Dzien Otwarty to bardzo ważna uroczystość dla całej spoleczności szkolnej. W tym dniu możemy spotkać się z dziećmi, ktore rozpoczną naukę w "dwunastce" już we wrześniu. Na tę okoliczność biblioteka i świetlica szkolna przygotowały liczne atrakcje. Rodzice, którzy podnieśli ręce, toZapraszamy do galerii zdjęć!
22-03-2024

40-lecie szkoły

Dyrekcja szkoły oraz Grono Pedagogiczne informują, że obchody 40-lecia Szkoły Podstawowej nr 12 odbędą się 25 marca 2024 roku o godzinie 16:30 na sali gimnastycznej.
Finał mistrzostw województwa w koszykówce chłopców rozegrany został 13.03 w Tomaszowie Maz.
Dzień Otwarty to już w naszej szkole tradycja. Możliwość obejrzenia placówki "na własne oczy" i zapoznanie się z jej ofertą edukacyjną jest dla rodziców zawsze ważnym wydarzeniem.

13 marca uczniowie klasy IIIe pod opieką wychowawczyni Sylwii Skórkowskiej wybrali się do piotrkowskiego Muzeum na lekcję etnograficzną połączoną z warsztatami plastycznymi.
W naszej szkole po raz kolejny gościliśmy dzieci z pobliskich przedszkoli.
Z okazji nadchodzącej wiosny, zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-3 i 4-8 do wspólnej zabawy. Pierwszy szalony dzień już w najbliższy poniedziałek. Informacja o szalonym tygodniu na plakacie.
Dnia 8 marca uczniowie klasy 2 d wzięli udział w innowacyjnych warsztatach z klockami Lego. Tematem zajęć była budowa średniowiecznego zamku.
12-03-2024

8 marca 2024

Z okazji "Dnia kobiet" i "Dnia Mężczyzn" wszyscy wszystkim składali życzenia, a dla ochrony przed odpytywaniem były krawaty i korony na głowie.
Zapraszamy do fotorelacji.
27 lutego uczniowie klasy IIb i IIIe uczestniczyli w kreatywnych warsztatach z wykorzystaniem klocków Lego w piotrkowskiej Mediatece.

ul. Belzacka 104
tel. 44 646-68-58