25 marca świętowaliśmy dostojny jubileusz 40-lecia istnienia naszej szkoły.
W dniu 26 marca uczniowie naszej szkoły wzięli w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Twórczości Rafała Orlewskiego "Ptaki nadziei" organizowanym przez Prywatna Szkołę Podstawową im. Rafała Orlewskiego.
Z okazji nadejścia wiosny uczniowie nazej szkoły wzięli udział w akcji Szalony Tydzień.
Dnia 20.03.2024r. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Tryb. odbył się V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poezja zwierciadłem duszy".
W ramach programu Laboratoria Przyszłości nasza szkoła wzbogaciła sie o długopisy 3D Sunlu SL-300A.
Uczniowie klasy 3c, na zajęciach Twórczego Myślenia i Działania, poznali następujące style sztuki: impresjonizm, ekspresjonizm, abstrakcjonizm czy pop-art. To style sztuki, które zdecydowanie warto znać.
Dzien Otwarty to bardzo ważna uroczystość dla całej spoleczności szkolnej. W tym dniu możemy spotkać się z dziećmi, ktore rozpoczną naukę w "dwunastce" już we wrześniu. Na tę okoliczność biblioteka i świetlica szkolna przygotowały liczne atrakcje. Rodzice, którzy podnieśli ręce, toZapraszamy do galerii zdjęć!
22-03-2024

40-lecie szkoły

Dyrekcja szkoły oraz Grono Pedagogiczne informują, że obchody 40-lecia Szkoły Podstawowej nr 12 odbędą się 25 marca 2024 roku o godzinie 16:30 na sali gimnastycznej.
Finał mistrzostw województwa w koszykówce chłopców rozegrany został 13.03 w Tomaszowie Maz.
Dzień Otwarty to już w naszej szkole tradycja. Możliwość obejrzenia placówki "na własne oczy" i zapoznanie się z jej ofertą edukacyjną jest dla rodziców zawsze ważnym wydarzeniem.

ul. Belzacka 104
tel. 44 646-68-58
e-mail: sp12@sp12.piotrkow.pl

Czwartek 28 marca 2024