Wyniki konkursów z okazji obchodów 40-lecia SP12

W związku z obchodami 40-lecia naszej szkoły, biblioteka szkolna zorganizowała dla uczniów trzy konkursy. Konkursy cieszyły się zainteresowaniem wśród uczniów.

Konkurs „Dwunastka” szkoła z przyszłością bogata przeszłością. Moja szkoła za lat... 40
Komisja w składzie: pan dyrektor Łukasz Jakubowski, Agnieszka Olbromska, Gabriela Szymańska-Kaczmarek, Katarzyna Kraszewska, Joanna Krasoń, Anna Wolska, Katarzyna Balcerek przyznała nagrody i wyróżnienia.

I miejsce – Julia Pyć kl. Id
II miejsce – Ernest Jażdż kl. 1b
III miejsce – Anna Szewczyk kl. 2e, Tadeusz Kowara kl. 1d
I Wyróżnienie: Zuzanna Krupka kl. 1b, Krystian Sobczyk kl. 2d, Oliwia Sobczyk kl. 1d, Lena Dyniak kl. 1d, Hanna Moraczewska kl. 1d
II Wyróżnienie: Zuzanna Purczyńska kl. 2c, Zuzanna Przywara kl. 3e, Szymon Szymański kl. 2e, Kalina Owczarska kl. 3c, Jasmine Israelyan kl. 2e, Natalia Grzybowska kl. 3e, Gabriel Nowak kl. 1b

Konkurs Z „Dwunastką” można zmieniać świat

I miejsce – Zuzanna Paszewska kl. 5c
II miejsce – Hanna Brzeska kl. 4c
III miejsce – Julia Turska kl. 7c, Łukasz Niciński kl. 5e
Wyróżnienia: Wiktoria Dyniak kl. 4c, Nikodem Kowalewski kl. 5e, Gniewomir Martynowski kl. 5b, Jan Sawicki kl. 6c, Oliwia Kopańska kl. 4c, Kajetan Socha kl. 4b

Konkurs Śladami „Dwunastki”–Tutaj uczyła się moja babcia, moja mama, uczę się i ja
Komisja w składzie: pan dyrektor Łukasz Jakubowski, Małgorzata Skrzypczyk, Agnieszka Jabłońska, Joanna Stalbowska przyznała nagrody.

Nagrody:
Wojciech Wojtasiński kl. 1d, Oliwia Kopańska kl. 4c, Nadia Białowąs kl. 2a, Hanna Moraczewska kl. 1d, Anna Szary kl. 7d, Julia Turska kl. 7c, Julia Pyć kl. 1d, Łukasz Niciński kl. 5e, Piotr Dędek kl. 3e, Nikodem Kowalewski kl. 5e, Krystyna Nowak kl. 4d.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
Organizatorzy: Alicja Stobiecka, Aleksandra Wincencjusz, Małgorzata Komorowska.
Koordynator konkursów: biblioteka szkolna