XI Przegląd Piosenek Anny Jantar i Marka Grechuty

W Radosnej Sali,  28.03.2024 roku,  odbył się XI Szkolny Przegląd Piosenek Anny Jantar i Marka Grechuty, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.
Honorowy Patronat nad konkursem objął Dyrektor Szkoły Pan Łukasz Jakubowski. Uczestników oceniało jury w składzie: pani Joanna Stalbowska, pani Cecylia Jakubiak, pani Sylwia Skórkowska, pan Dariusz Głowacki. Komisja konkursowa biorąc pod uwagę dobór repertuaru, poprawność  wykonania linii melodyczno–rytmicznej, intonację i całokształt wykonania utworu, po wysłuchaniu wszystkich uczestników, przyznała:

klasy I – III
Nagrody;
 I miejsce – Kalina Owczarska kl. IIIc, Nikola Żywołup kl. IIIc
 II miejsce – Alicja Mogiła kl. IId, Natasza Cieślak  kl. IId , Hanna Sadurska kl. IIb
 III miejsce - Natasza Milczarek kl. IIc, Anna Szewczyk kl. IIe
Wyróżnienia: Marianna Antczak kl. Ib, Lena Dyniak kl. Id, Weronika Jacukowicz kl. Id

KLASY IV-VIII
Nagrody:
I miejsce – Zofia Marendziak kl. IVb , Hanna Brzeska kl. IVc
II miejsce – Zofia Grzankowska kl. Va, Zofia Makulska kl. VIc
III miejsce – Justyna Filipek kl. IVc, Lena Kowalczyk kl. Va, Kacper Krystkiewicz kl. Vd
Wyróżnienia: Filip Mika kl. VIIb, Natan Wysocki kl. VIId

Wykonawcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i festiwalach.

Organizatorzy: Alicja Stobiecka, Aleksandra Wincencjusz, Małgorzata Komorowska, Ewelina Siniarska, Dariusz Głowacki
Koordynator konkursu: biblioteka szkolna