W ramach przygotowań do bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji podopieczni świetlicy uczestniczyli w spotkaniu z ratownikiem wodnym, a jednocześnie nauczycielem naszej szkoły panem Radosławem Zygą.
Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie zachowywać się nad wodą, jak korzystać z kąpielisk oraz jak unikać niebezpiecznych sytuacji. Ratownik przypomniał zasady korzystania z akwenów wodnych, znaczenie opieki osób dorosłych oraz podstawowe zasady udzielania pomocy.
Spotkanie było ciekawą i pouczającą lekcją, która pomogła dzieciom lepiej przygotować się do bezpiecznych wakacji.
Spotkanie było ciekawą i pouczającą lekcją, która pomogła dzieciom lepiej przygotować się do bezpiecznych wakacji.
