Spotkanie z ratownikiem wodnym w świetlicy szkolnej

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
W ramach przygotowań do bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji podopieczni świetlicy uczestniczyli w spotkaniu z ratownikiem wodnym, a jednocześnie nauczycielem naszej szkoły panem Radosławem Zygą.
Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie zachowywać się nad wodą, jak korzystać z kąpielisk oraz jak unikać niebezpiecznych sytuacji. Ratownik przypomniał zasady korzystania z akwenów wodnych, znaczenie opieki osób dorosłych oraz podstawowe zasady udzielania pomocy.

Spotkanie było ciekawą i pouczającą lekcją, która pomogła dzieciom lepiej przygotować się do bezpiecznych wakacji.
 
powrót