Tego jeszcze w naszej szkole nie było!!!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
11 czerwca rodzice uczniów klasy 2b wcielili się w postacie z bajek i wystąpili przed swoimi dziećmi w przedstawieniu p.t. "Zamieszanie w krainie bajek". 
Bezcenne było zaskoczenie uczniów, którzy o niczym nie wiedzieli bo wszelkie przygotowania odbywały się w tajemnicy. 

Rodzice wykazali ogromne zaangażowanie i wspólnie się zintegrowali. 

Ich interpretacja okazała się absolutnie wyjątkowa i wzbudziła ogromny entuzjazm wśród wszystkich widzów. 

Przedstawienie było dla dzieci miła niespodzianką - reagowały one bardzo żywiołowo, były wzruszone. Aktorzy zostali docenieni owacjami na stojąco. Te chwilę zostaną na długo w pamięci zarówno rodziców jak ich pociech. 
powrót