11 czerwca rodzice uczniów klasy 2b wcielili się w postacie z bajek i wystąpili przed swoimi dziećmi w przedstawieniu p.t. "Zamieszanie w krainie bajek".
Bezcenne było zaskoczenie uczniów, którzy o niczym nie wiedzieli bo wszelkie przygotowania odbywały się w tajemnicy.
Rodzice wykazali ogromne zaangażowanie i wspólnie się zintegrowali.
Ich interpretacja okazała się absolutnie wyjątkowa i wzbudziła ogromny entuzjazm wśród wszystkich widzów.
Przedstawienie było dla dzieci miła niespodzianką - reagowały one bardzo żywiołowo, były wzruszone. Aktorzy zostali docenieni owacjami na stojąco. Te chwilę zostaną na długo w pamięci zarówno rodziców jak ich pociech.
Rodzice wykazali ogromne zaangażowanie i wspólnie się zintegrowali.
Ich interpretacja okazała się absolutnie wyjątkowa i wzbudziła ogromny entuzjazm wśród wszystkich widzów.
Przedstawienie było dla dzieci miła niespodzianką - reagowały one bardzo żywiołowo, były wzruszone. Aktorzy zostali docenieni owacjami na stojąco. Te chwilę zostaną na długo w pamięci zarówno rodziców jak ich pociech.
