W piątek, 26 czerwca o godzinie 8.00, w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla uczniów klas VI i VII.
Uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się w hali, gdzie odbyła się oficjalna akademia. Dyrektor szkoły, pan Łukasz Jakubowski, podsumował mijający rok, dziękując wszystkim zgromadzonym za wysiłek i zaangażowanie.
Wyróżniającym się uczniom wręczono nagrody książkowe. Uhonorowany został także laureat i finalista wojewódzkich konkursów przedmiotowych oraz uczniowie osiągający sukcesy na arenie sportowej.
Nie zabrakło także części artystycznej, przygotowanej przez uczniów naszej szkoły. Atmosfera była pełna wzruszeń i radości z nadchodzących wakacji.
Wyróżniającym się uczniom wręczono nagrody książkowe. Uhonorowany został także laureat i finalista wojewódzkich konkursów przedmiotowych oraz uczniowie osiągający sukcesy na arenie sportowej.
Nie zabrakło także części artystycznej, przygotowanej przez uczniów naszej szkoły. Atmosfera była pełna wzruszeń i radości z nadchodzących wakacji.
