Zakończenie roku szkolnego klas 6-7

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 8 =
W piątek, 26 czerwca o godzinie 8.00, w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 dla uczniów klas VI i VII. 
Uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się w hali, gdzie odbyła się oficjalna akademia. Dyrektor szkoły, pan Łukasz Jakubowski, podsumował mijający rok, dziękując wszystkim zgromadzonym za wysiłek i zaangażowanie. 

Wyróżniającym się uczniom wręczono nagrody książkowe. Uhonorowany został także laureat i finalista wojewódzkich konkursów przedmiotowych oraz uczniowie osiągający sukcesy na arenie sportowej.

Nie zabrakło także części artystycznej, przygotowanej przez uczniów naszej szkoły. Atmosfera była pełna wzruszeń i radości z nadchodzących wakacji.
powrót