Zakończyła się kolejna edycja Konkursu "Klasa Roku", którego organizatorem jest Samorząd Uczniowski. Rywalizuowały ze sobą uczniowie klas klas IV-VIII. Klasami Roku 2025/26 zostały: IVd, Ve, VIb, VIIc, VIIId. Za zwycięstwo cała klasa wraz z wychowawcą otrzymuje Bony Upominkowe do wykorzystania w lodziarni oraz dyplom. Gratulujemy!
Klasa Roku 2025/2026
Proszę określić gdzie leży problem:
Ostatnie aktualności
- Zakończenie roku szkolnego klas I-III
- Zakończenie roku szkolnego klas 4-5
- Zakończenie roku szkolnego klas 6-7
- Pożegnanie uczniów klas 8
- Tego jeszcze w naszej szkole nie było!!!
- Spotkanie z ratownikiem wodnym w...
- Najlepsi uczniowie nagrodzeni przez...
- Grill integracyjny klasy 7a
- Ozdoby wakacyjne z długopisami Sunlu
- Dzień Rodziny w klasie I C
