Najlepsi uczniowie nagrodzeni przez Prezydenta

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 2 =
Najlepsi uczniowie i absolwenci szkół w Piotrkowie Trybunalskim odebrali nagrody za wyniki w nauce w roku szkolnym 2025/2026. 
Uroczyste wręczenie nagród prezydenta odbyło się we wtorek (23 czerwca) w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie. 

Naszą szkołę reprezentowali: 

Bartosz Retka - Absolwent  Roku 2026 - średnia: 5,76 - wychowawca: Małgorzata Biłek, klasa: VIIId

Emilia Bednarek - Uczeń  Roku 2026 - średnia: 5,91 - wychowawca: Gabriela Szymańska-Kaczmarek, klasa: Vb


Gratulujemy sukcesu!

Zdjęcia: archiwum prywatne i piotrkow.pl
powrót