23 czerwca uczniowie klasy 7a spotkali się na grillu integracyjnym z okazji zakończenia roku szkolnego.
Była to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, rozmów i zabawy w miłej, wakacyjnej atmosferze.
Na uczestników czekało wiele smakołyków. Z grilla serwowano kiełbaski, kaszankę, sery, zapiekanki oraz pieczone ziemniaczki. Nie zabrakło również słodkich przekąsek – babeczek z truskawkami i ciasteczek z jabłkiem. Do dyspozycji były także owoce i napoje. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, dlatego nikt nie był głodny.
Pogoda dopisała, a wysoka temperatura sprawiła, że największą atrakcją okazały się wodne zabawy. Uczniowie ochładzali się, polewając wodą i w tym celu nawet wykorzystali węża ogrodowego. Po mokrych szaleństwach można było odpocząć na rozłożonych na trawie kocach lub wysuszyć się, relaksując się na trampolinie.
Nie zabrakło również aktywności sportowych i towarzyskich. Chętni grali w piłkę oraz karty, a przez cały czas spotkaniu towarzyszyła muzyka płynąca z głośnika.
Grill był świetnym podsumowaniem wspólnie spędzonego roku szkolnego i na długo pozostanie w pamięci uczniów klasy 7a.
Na uczestników czekało wiele smakołyków. Z grilla serwowano kiełbaski, kaszankę, sery, zapiekanki oraz pieczone ziemniaczki. Nie zabrakło również słodkich przekąsek – babeczek z truskawkami i ciasteczek z jabłkiem. Do dyspozycji były także owoce i napoje. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, dlatego nikt nie był głodny.
Pogoda dopisała, a wysoka temperatura sprawiła, że największą atrakcją okazały się wodne zabawy. Uczniowie ochładzali się, polewając wodą i w tym celu nawet wykorzystali węża ogrodowego. Po mokrych szaleństwach można było odpocząć na rozłożonych na trawie kocach lub wysuszyć się, relaksując się na trampolinie.
Nie zabrakło również aktywności sportowych i towarzyskich. Chętni grali w piłkę oraz karty, a przez cały czas spotkaniu towarzyszyła muzyka płynąca z głośnika.
Grill był świetnym podsumowaniem wspólnie spędzonego roku szkolnego i na długo pozostanie w pamięci uczniów klasy 7a.
