Zakończenie roku szkolnego klas I-III

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
26 czerwca odbyło się także zakończenie klas I-III.
Wydarzenie rozpoczęło się od części oficjalnej, podczas której wręczono nagrody najzdolniejszym uczniom.
 
Następnie odbyła się krótka część artystyczna związana z rozpoczynającymi się wakacjami. Energia płynąca ze sceny wprowadziła uczniów w wakacyjny nastrój. 
powrót