26 czerwca odbyło się także zakończenie klas I-III.
Wydarzenie rozpoczęło się od części oficjalnej, podczas której wręczono nagrody najzdolniejszym uczniom.
Następnie odbyła się krótka część artystyczna związana z rozpoczynającymi się wakacjami. Energia płynąca ze sceny wprowadziła uczniów w wakacyjny nastrój.
Następnie odbyła się krótka część artystyczna związana z rozpoczynającymi się wakacjami. Energia płynąca ze sceny wprowadziła uczniów w wakacyjny nastrój.
